Bİz Kİmİz?

Çeyrek asırlık bu sağlam çatı altında gelenek yenilikle birleştirilir. Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

Hakkımızda

Şampiyon Yapı İnşaat ,Şampiyon Grup altında faaliyet gösteren bir şirketdir. 1980 yılından bu yana çeyrek asırdan fazla tecrübe ile Ev yaşamına yönelik dayanıklı tüketim malları, komponentleri ve tüketici elektroniği ürünlerinin satış pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini, Pazarında Lider Markaları ; Arçelik / İstikbal / Opel / Hyundai / Citroen Yetkili Bayii, Yapı İnşaat, Tarım ve Hayvancılık Alanlarında kendini geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir..2010 yılından bu yana İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız ilk projesini Fahri Kayhan da "Alvina Konutları" adında gerçekleştirmiştir.

Sonrasında Bostanbaşında 3 bloklu "Ardıçtepe Konutları" ismindeki proje ile devam ettirmiştir. Son olarak ta yine Fahri Kayhan Caddesi üzerinde "Kıymaz Residans Konutları" isimli projeyi devam ettirmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

99 %

Müşteri Mutluluğu

TAAHHÜT GERÇEKLEŞTİRME

100 %

Zamanında Teslim

ÇALIŞAN SAYIMIZ

120

Ekibimiz

PROJELERİMİZ

10

Proje Sayımız

TARİHÇEMİZ

2010 yılından bu yana İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Şampiyon Alışveriş Mağazaları çatısında faaliyet göstermektedir.

VİZYONUMUZ

Çalışanların en çok tercih ettikleri işveren olmak. Üstün ve yüksek getirili bir iş portföyüne sahip olmak. Yönetim anlayışı ve sistemleriyle örnek bir şirket olmak.


MİSYONUMUZ

Şampiyon Yapı İnşaat; gücünü cesaret, inovasyon ve sağduyuyla şekillendirilmiş doğru iş algısı çerçevesinde günden güne artırmaktadır.